משרד אדריכלי הנוף, צ'סלר סולומון אדריכלות נוף,  בניהולה של שירי סולומון, אדריכלית נוף רשויה, בוגרת הטכניון בהצטיינות, עוסק בקשת רחבה של פרויקטים באדריכלות נוף, משלב התכנון הרעיוני ועד לגמר ביצוע ופיקוח עליון.

המשרד עוסק בתכנון תבע"ות ותכניות בינוי לביצוע, תכנון מפורט לשכונות מגורים, מבני ציבור, שצפ"ים, פארקים, תשתיות, כבישים, רחובות  ומסילות, שיקום נופי בנחלים, ייעוץ נופי ועוד.

 

שירי סולומון החלה את דרכה במשרד אדריכלי הנוף  "ד. מרגלית-ע.מרגלית אדריכלי נוף  בע"מ", משרד העוסק בפרויקטים מגוונים באיכות תכנון מהגבוהות בארץ.

לאחר מכן, בחברת "למד שקד בע"מ" עמדה בראש מחלקת אדריכלות הנוף, תכננה פרויקטים מגוונים וניהלה את צוות האדריכלים במשרד, תוך עמידה בסטנדרטים תכנוניים גבוהים של iso 9001.

 

בשנת 2012 פתחה משרד עצמאי- "צ'סלר סולומון בע"מ", ועומדת בראשו כיום.

 

 

תפיסה אדריכלית:

מטרתנו העיקרית בתכנון, היא שיפור הסביבה הבנויה שלנו, ויצירת איכות חיים טובה, תוך התגברות על אילוצים, צרכים ומגבלות שונות, הדורשות מחשבה יצירתית וחדשנות.

בשנים רבות של ניסיון תכנוני וניהולי, ובעבודה משותפת עם לקוחות רבים ושונים- רשויות מקומיות, עיריות, מזמינים פרטיים, נתיבי ישראל, משרד הביטחון, רכבת ישראל  וכד',  פיתחנו יכולות ליצירת הליך אישור מהיר ויעיל מול גופים ורשויות, כל זאת תוך הקשבה לצרכי הלקוח וגמישות מחשבתית.

כחלק ממחויבותנו למצוינות ודיוק, אנו מקפידים על שיפור האיכות והפקת לקחים מפרויקט לפרויקט, על מנת להבטיח התאמה מירבית לצרכי הלקוח ודרישותיו.

אנו מאמינים, כי השירות שאנו נותנים, עמידה בלו"ז, איכות התכנון ושביעות רצון הלקוחות הם הבסיס להצלחתנו.

צ'סלר סולומון אדריכלות נוף | טלפון: 09-9566069 | מייל: shiri@chesler-solomon.com